Zakład Pogrzebowy Warszawa Wawer – Kompleksowe usługi

Zakład pogrzebowy Warszawa Wawer to rodzaj organizacji specjalizującej się w świadczeniu usług pogrzebowych. Psychologowie twierdzą, że osoba pracująca w branży pogrzebowej, komunikując się z klientem, powinna szczerze wczuć się w jego żałobę, a jednocześnie działać w pełnej zgodzie z życzeniami bliskich zmarłego.

Świadczone usługi w zakładzie pogrzebowym Warszawa Wawer

Zazwyczaj rodzina i przyjaciele zmarłego zwracają się o pomoc do miejsca takiego jak zakład pogrzebowy Warszawa Wawer, ponieważ pogrążona w żałobie rodzina zazwyczaj nie ma umiejętności, wiedzy lub energii, aby poradzić sobie z dużą liczbą formalności.

Liczba dostępnych usług zależy od tego, czy na terenie zakładu znajduje się kostnica, czy nie. Jeśli nie, usługi oferowane przez zakład pogrzebowy Warszawa Wawer mogą obejmować: przyjęcie zwłok w kostnicy, sprzedaż trumny i akcesoriów, świadczenie usług pogrzebowych, transport zwłok, kremację, kopanie grobu i właściwy pochówek, organizację i ogólne prowadzenie pogrzebów, wykonywanie i stawianie pomników, porządkowanie grobów, rejestrację pomocy materialnej i niezbędnych dokumentów oraz inne powiązane usługi.

Jeśli zakład pogrzebowy posiada własną kostnicę, dodatkowo świadczone są następujące usługi: przechowywanie ciała zmarłego, przygotowanie ciała do pogrzebu (w tym ubieranie, golenie, makijaż).

Udostępnij: