Azjatyckie słodycze

Azja kojarzy się z dalekimi podróżami i nietypowym jedzeniem. Dzięki dostępności do internetu obecnie nie trzeba jechać do Azji by skosztować różnych pysznych produktów z kraju kwitnącej wiśni. Azjatyckie słodycze coraz częściej można spotkać na sklepowych półkach również w Polsce. Najwięcej można ich znaleźć w sklepach online, ale coraz więcej sklepów stacjonarnych wprowadza je również do stałej sprzedaży.

Wyjątkowe słodycze

Azjatyckie słodycze zaskarbiły sobie serca Polaków dzięki niecodziennym smakom, a także naturalnym składnikom. Dodatkowym atutem Azjatyckich słodyczy są kolorowe, przyciągające wzrok opakowania. Dzięki temu wiele osób sięga po nie z ciekawości, a potem kupuje kolejne warianty smakowe. Azjatyckie słodycze tworzone są bardzo często na bazie naturalnych składników. W ich składzie można znaleźć soję, algi morsie, barwione są barwnikami pochodzenia naturalnego.

Do najbardziej popularnych Azjatyckich słodyczy zalicza się: Pocky czyli odpowiednik naszych paluszków tylko w słodkiej wersji oblane czekoladą, Pepero, ciastka ryżowe oraz batony KitKate i ciastka Oreo w wielu ciekawych wariantach smakowych np. mandarynki, arbuza, kawy, zielone herbaty, puddingu, yerba mate, pomarańczy. Azjaci uwielbiają również słodycze „zrób to sam”, które są bardzo szybkie i proste w przygotowaniu.

 

Udostępnij: