Kompaktowe maszyny cnc

Grawerki wizyjne i plotery CNC są zdolne do znakowania różnych metali oraz toczenia cnc. Dzięki możliwości regulacji głębokości, prędkości i innych kluczowych czynników możesz udoskonalić i odtworzyć czyste, wyraźne oznakowanie, którego nie da się łatwo usunąć. Posiadamy różnorodne systemy grawerowania i frezowania, które pozwolą Ci pracować z przedmiotami płaskimi, cylindrycznymi i nieparzystymi w szerokiej gamie materiałów i zastosowań. 

Dzięki maszynom i tokarkom o rozmiarach biurkowych , począwszy od 8 „x 10” i przechodzących do naszego największego plotera grawerującego CNC o wymiarach 4 x 8 , firma z pewnością ma system grawerowania metalu, który spełni Twoje potrzeby.

  • Graweruj zakrzywione, płaskie lub okrągłe powierzchnie w różnych metalach, takich jak żelazo, stal, mosiądz, aluminium, złoto, miedź, srebro i wiele innych!
    Wybieraj spośród rozmiarów stołów od 2,5” x 6” do 4 stóp x 8 stóp

  • Oprogramowanie wizyjne oferuje automatyczną serializację, która przyspiesza realizację zadań o dużej objętości

  • Produkcja wytrzymałych, niezawodnych systemów CNC przez 38 lat.

  • Toczenie cnc na profesjonalnym poziomie

Która maszyna jest dla Ciebie odpowiednia?

Rozmiar aplikacji, kształt i wielkość produkcji to czynniki decydujące o tym, która maszyna jest dla Ciebie odpowiednia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby jeden z naszych konsultantów technicznych pomógł Ci w znalezieniu maszyny CNC, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w toczeniu cnc.

Udostępnij: