Jakie są zalety pracy z prasą mimośrodową?

Prasy mimośrodowe producent są najczęściej używanymi urządzeniami do obróbki metali na świecie. Służą do produkcji przedmiotów takich jak pręty, pręty, rury, blachy, druty i rury.

Chociaż prasy mimośrodowe producent są czasami określane jako „młyny młotkowe”, nie używają do pracy młotków. Zamiast tego używają tłoka, który jest wciskany w matrycę, aby uzyskać pożądany kształt metalu.

Zaletą współpracy z firmą zajmującą się prasą mimośrodową jest to, że może ona dostarczyć Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Oferują również krótkie czasy realizacji i mogą zapewnić wszelką pomoc techniczną, jakiej potrzebujesz w swoim projekcie.

Prasy mimośrodowe – czym się charakteryzują?

Prasy mimośrodowe producent to maszyny służące do produkcji metalowych przedmiotów. Zadaniem maszyny jest wywieranie nacisku w kierunku mimośrodowym względem osi obrotu. Ta siła z kolei wpycha stempel w obszar matrycy. Prasy mimośrodowe charakteryzują się koniecznością wywierania nacisku w kierunku mimośrodowym względem osi obrotu. Aby wcisnąć metalowy przedmiot z mimośrodową siłą, operator musi użyć ramienia reakcyjnego (długiej dźwigni ramienia) i siłownika.

Udostępnij: