Fotowoltaika w przystępnych cenach

Lider rynku energetycznego – Instalacje fotowoltaiczne Warszawa mazowieckie posiada akredytację w zakresie projektowania, montażu i serwisu systemów fotowoltaicznych i solarnych.

Z pasją wierzymy, że energia słoneczna musi być wykorzystywana jako jedno z kilku źródeł energii odnawialnej w pilnej potrzebie zmniejszenia zależności od paliw kopalnych, a tym samym zmniejszenia naszego wkładu w emisje gazów cieplarnianych i globalne ocieplenie. Zyskasz, otrzymując dodatek do energii odnawialnej (RHI) dla instalacji fotowoltaicznych Warszawa. Zmieniają się zachęty dla instalacji fotowoltaicznych. Wprowadzany jest nowy system (inteligentna gwarancja eksportowa lub SEG).

Sprawdź panele fotowoltaiczne

Zyski te umożliwiają zarabianie, a także znaczne zmniejszenie naszego zapotrzebowania na energię elektryczną, a tym samym ślad węglowy, przy jednoczesnym inwestowaniu w technologie energii odnawialnej, które pomogą zabezpieczyć naszą przyszłość energetyczną. Obecnie oferujemy rozwiązania do przechowywania akumulatorów, a także rozwiązania do ładowania samochodów elektrycznych (EV).

Firma wykorzystuje najnowszą technologię i techniki fotowoltaiczne oraz oferuje proste rozwiązania w przystępnych cenach, które płynnie łączą się z istniejącymi systemami energetycznymi w naszych domach i firmach. Działamy w Warszawie, gdzie współpracujemy z lokalnymi architektami przy nowych budynkach i firmami, takimi jak deweloperzy.

Udostępnij: