Dlaczego nagrobek jest idealnym pomnikiem dla twoich zwierząt

Rodzaje nagrobków zwierząt domowych i sposób ich działania

Nagrobki dla zwierząt są opcją pochówku dla Twojego zwierzaka, która jest również łatwa i niedroga. Istnieją trzy rodzaje nagrobków zwierząt: urny, pomniki lub prochy kremacyjne.

W przeszłości właściciele zwierząt chowali swoje zwierzęta na podwórku lub w ogrodzie. Jednak w dzisiejszych czasach właściciele zwierząt domowych mają więcej opcji na rodzaj pochówku, jaki chcą dla swoich ukochanych zwierząt.

Najpopularniejszym wyborem jest zakopanie zwierzaka w urnie z pomnikiem na szczycie. Pomnik jest zwykle wygrawerowany imieniem i datą urodzenia/śmierci Twojego zwierzaka i na życzenie może być spersonalizowany. Nagrobki Warszawa specjalizują się w nagrobkach i kamieniach cmentarnych.

Jak zrobić spersonalizowany pomnik zwierzaka?

Spersonalizowany kamień zwierzęcy to świetny sposób na zapamiętanie ukochanej osoby. Jeśli masz zwierzę, które zdechło, możesz zamienić je w kamień. Proces przekształcania zwierzęcia w kamień jest dość prosty.

Najpierw musisz zdecydować, jaki rodzaj kamienia chcesz dla swojego zwierzaka. Obejmuje to wybór między granitem, marmurem, wapieniem i piaskowcem. Następnie musisz zrobić zdjęcia swojemu zwierzakowi i przesłać je na stronę internetową, aby mogli przekształcić je w cyfrowy wzór na posąg Twojego zwierzaka. Będziesz także musiał wybrać kolory dla posągu swojego zwierzaka i dodać wszelkie specjalne cechy, które Twój zwierzak mógł mieć, takie jak imię lub data urodzenia.

Udostępnij: