6 rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoja apteczka motocyklowa była w pełni wyposażona

Motocyklowe apteczki pierwszej pomocy są nie tylko w nagłych wypadkach. Są również idealnym miejscem do przechowywania przedmiotów, których możesz potrzebować w razie nagłej potrzeby.

Oto sześć rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoja apteczka motocyklowa była w pełni wyposażona:

1. Przechowuj go w bezpiecznym miejscu. Najlepszym miejscem jest wnętrze sakwy, która uchroni ją przed żywiołami i złodziejami.

2. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość materiałów eksploatacyjnych dla wszystkich na rowerze i pamiętaj, aby zaktualizować je w razie potrzeby.

3. Przydziel kogoś, kto będzie odpowiedzialny za sprawdzanie i uzupełnianie zapasów w razie potrzeby lub wymieniaj się obowiązkami z innym jeźdźcem co kilka miesięcy, aby nikt nie miał zbyt dużej odpowiedzialności w danym momencie.

4. Rozważ dodanie wodoodpornego pokrowca lub torby do przechowywania przedmiotów, takich jak rękawiczki, dodatkowe baterie i kable rozruchowe, których możesz nie używać często, ale potrzebujesz dostępu, gdy coś pójdzie nie tak z akumulatorem roweru lub innymi elementami elektrycznymi podczas podróżujesz.

5. Miej przy sobie zapasową dętkę i zestaw do naprawy opon.

6. Miej przy sobie: klucz lub klucz nastawny, dodatkowe bity do suportu roweru, narzędzie do regulacji hamulców, blokadę do roweru, środek do czyszczenia rączek z długimi rączkami (mydło w kostce lub opaski zaciskowe będą działać w mgnieniu oka ) oraz worki na śmieci do wykonania tymczasowego zestawu naprawczego na wszelkie przebicia drogi spowodowane przedmiotami takimi jak gwoździe czy szkło.

Udostępnij: